Katlanır Cam Balkon Sistemleri

İhtiyaca özel ölçülerde, yüksek kaliteli Cam Balkon sistemleri üretiyoruz. Size balkonunuzun keyfini çıkarmak kalıyor.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemi, diğer adıyla katlanır cam balkon sistemleri, klasik bir açık balkonun katlanabilen, gerektiği zaman açılıp kapatılabilme özelliği olan camlar ile kaplanması sistemine verilen isimdir. Cam balkon konusunda yıllardan beri işinde uzmanlaşmış olan H&N Yapı, sizlere en iyi cam balkon hizmetini vermektedir.

Niçin Cam Balkon Kullanmalıyım?

Cam balkon, klasik açık bir balkona göre balkonunuzun mevsim değişikliklerine karşı korunmasını sağlayan bir sistemdir. Yağmurda, rüzgarda, karda camları kapalı tutmanız halinde balkonunuz temiz kalır. Balkonunuzda yer alan eşyalarınız dayanıklı cam balkon sistemi sayesinde olumsuz hava şartlarından zarar görmez. Cam balkon sayesinde soğuk havalarda balkon keyfi yapabilirsiniz zira camlardan rüzgar geçmeyecektir. Bunların yanı sıra cam balkonlar çok estetik durmaktadır. Katlanır cam balkonun açılıp kapanma özelliği ve şıklığı birçok vatandaşımız tarafından tercih sebebidir.

Cam Balkon Sistemine Güvenebilir Miyim?

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar özel olduğu için son derece dayanıklıdır. Kolay kırılmaz veya kolay çatlamaz. Temizlemeniz gerektiğinde sorun çıkmayacağı için klasik cam silme yöntemleri ile silebilirsiniz. Cam balkonlarımız ses geçirmediği için gürültüden de korunmuş olursunuz. Cam balkon konusunda son derece kaliteli ve sağlam ürünlerimize güvendiğimizi verdiğimiz garantiden anlamak mümkündür.

Panjur Sistemi Dururken Neden Cam Balkonu Tercih Etmeliyim?

Panjur sistemi çok eski bir sistem olmakla beraber dayanıklı bir sistem değildir. Panjurlar balkonunuzu ses, toz, gürültü, yağmur, kar ve rüzgardan tam anlamıyla koruyamamaktadır. Katlanır cam balkon sistemleri yaygınlaştığından beri kimse panjur yaptırmak için masraf etmemektedir. Cam balkonlar kapalı dahi olsa etrafı görebilir, izleyebilirsiniz. Panjur sistemlerinde panjurlar kapandığı an tamamen karanlığa gömülürsünüz. Cam balkonunun temizliği panjur temizliğinden çok daha kolaydır. Ayrıca hırsızlık gibi durumlar için panjurlar çok zayıf kalmaktadır. Firmamız tarafından üretilen kaliteli ve dayanıklı cam balkon sayesinde bir hırsızın evinize cam balkondan girmeye çalışması demek dayanıklı camı kırıp çok yüksek bir gürültü çıkarması ve kendini ele vermesi demektir. Bu nedenle hırsızlar cam balkonlu evleri tercih etmezler. Cam balkon sayesinde geceleri daha güvenli ve huzurlu olarak uyuyabilirsiniz.

 +90 543 484 01 54
 +90 536 677 63 83